Opinie o Parking JM Auto (Parking Bydgoszcz)

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce na tym parkingu za pośrednictwem naszej strony oceniają go na 4.7/5 na podstawie 186 opinii.
4.7/5
Opinie: 186
Zablokowanych opinii: 5
Łatwość dojazdu
4.7 / 5
Standard parkingu
4.3 / 5
Obsługa parkingu
4.8 / 5
Jakość transferu
4.8 / 5

Beata T.

3.25/5

04.06.2026 21:43
Łatwość dojazdu
4/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
3/5
Jakość transferu
2/5

Moim zdaniem kierowca jadąc po rodzinę 8 osobowa powinien zabrać wszystkich razem. Mieć wypisane na kartce. A tak dwie osoby nam się wepchały i nie mogliśmy wszyscy razem pojechać jednym transferem z lotniska. Dzieci musiały czekać na słońcu przy samochodzie z walizkami około 20minut aż dojedziemy drugim transferem. Bardzo mi się to nie podobało.


Aleksander Ż.

5.00/5

04.06.2026 14:45
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

Bez żadnego problemu, wszystko szybko i sprawnie. Polecam serdecznie


Ireneusz K.

4.50/5

06.05.2026 14:21
Łatwość dojazdu
4/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

Polecam gorąco. Pewność i gwarancja w rozsądnej cenie.


Paulina S.

4.50/5

20.04.2026 13:34
Łatwość dojazdu
3/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

Jedynym problemem był dojazd na parking ze względu ze zaprowadziła mnie nawigacja na ul Jesionowa a tak wszystko super byłam bardzo zadowolona obsługa na 5+


Alina S.

5.00/5

15.04.2026 12:14
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

Polecam wszystko ok


Ewelina s.

5.00/5

13.04.2026 14:11
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

Wszystko super polecam


Przemek Z.

5.00/5

12.04.2026 13:10
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

Super komunikacja, szybki transfer na lotnisko. Nic ująć nic dodać. A+++


DAWID P.

5.00/5

06.04.2026 12:21
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

Jak ktoś chce bezpiecznie zostawić samochód na czas urlopu to tylko tutaj. Standard obsługi na bardzo wysokim poziomie (Pan na miejscu oraz kierowca). To już któryś raz, kiedy korzystam i zawsze zadowolony


Mirosław M.

5.00/5

31.03.2026 11:58
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

Bardzo profesjonalnie,bardzo grzecznie. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Dziękuję bardzo.


ELZBIETA T.

5.00/5

25.03.2026 11:33
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

polecam wszystko okey szybki transfer z lotniska i na lotnisko


Czytaj więcej...