Parkingi Kolonia-Bonn Kolonia-Bonn

Parkingi przy lotnisku Kolonia-Bonn Kolonia-Bonn

Pokaż na mapie
PARKLOT > Parking Lotnisko Kolonia-Bonn

Nie znaleziono wolnych miejsc parkingowych. Zapraszamy wkrótce.

Lotnisko Kolonia/Bonn

Lotnisko Kolonia Bonn

Lotnisko Kolonia Bonn jest międzynarodowym portem lotniczym odległym od Kolonii o ok. 15km. W Niemczech jest to szósty co do wielkości port lotniczy będący w stanie obsłużyć ponad 10 mln pasażerów rocznie pozwalając im na podróżowanie do ponad stu krajów na świecie. Oferuje on świetną i dobrze wykwalifikowaną obsługę. Do lotniska dociera ponad dziesięć różnych linii lotniczych, dzięki czemu możemy skorzystać z usług naszej ulubionej, bądź jeśli takiej nie mamy, z tej najlepiej ocenianej czy polecanej przez naszych znajomych. W śród nich można wymienić Wizz Air, Ryanair, TUIfly i wiele innych znanych na całym świecie.

 

Jak dojechać na parking lotnisko Kolonia?

Wjazd na parking Kolonia Bonn jest doskonale oznaczony. Dojechać można tam kierując się autostradą A59 Köln-Königswinter, która wiedzie bezpośrednio na parking lotnisko Bonn. Później zostaje nam tylko odszukać wcześniej zarezerwowane miejsce.

 

Bezpieczny parking lotnisko Koln

Tuż przy lotnisku znajduje się sporych rozmiarów parking. Jest on cały czas strzeżony tak, że możemy spokojnie zostawić swój samochód i bez żadnych obaw wypoczywać z pewnością, że będzie na nas czekać tak jak go zostawiliśmy. Ogromną zaletą Parkingu przy lotnisku jest fakt że nie musimy zbytnio się natrudzić by dotrzeć do miejsca odprawy. Ludzie z obsługi pomogą nam z naszymi bagażami, a nam już od momentu opuszczenia samochodu na parkingu pozostaje się odprężyć, ponieważ nasza podróż niemalże się zaczęła, a my nie mamy już się czym martwić poza dotarciem na odprawę.

 

Jak zarezerwować miejsce parkingowe?

Najlepszym sposobem na dokonanie rezerwacji parkingu w Kolonii jest skorzystanie z porównywarki online. Załatwiając sprawę przez internet dokonamy wszystkich formalności błyskawicznie oraz zyskamy pewność, że udało nam się skorzystać z najbardziej atrakcyjnej oferty ze wszystkich dostępnych, a także mamy szansę na uzyskanie atrakcyjnych rabatów. Najlepsze oferty znajdziemy już w cenie poniżej 45€ za siedem dni.

 

Parkingi przy lotnisku Kolonia

Szukając parkingu przy lotnisku Kolonia przede wszystkim należy rozważyć parking będący własnością lotniska. Jego zalety to:

  • Parking jest czynny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • Występuje możliwość rezerwacji miejsca online, dzięki czemu mamy gwarancję że nie będzie ono zajęte gdy przyjedziemy
  • Bardzo bezpieczny parking
  • Bezpłatny transfer

 

Możemy jednak bez problemu wybrać inny parking znajdujący się w pobliżu lotniska Kolonia. Ważne tylko by dla nas odległość parkingu od samego miejsca odlotu nie był uciążliwa biorąc pod uwagę konieczność przeniesienia tam naszego bagażu. Jednakże jeśli tylko mamy korzystniejszą ofertę w lepszej cenie, która jest warta pokonania dodatkowego dystansu to na pewno warto z niej skorzystać i zaoszczędzić nieco pieniędzy.

Lotnisko Kolonia/Bonn jest świetnie zorganizowane pod względem logistycznym dlatego też nie musimy się martwić dźwiganiem ciężkich bagaży do naszego samolotu, ponieważ zarówno my jak i nasze bagaże zostaniemy przewiezieni wygodnymi mini busami pod sam samolot, a gdy tylko wrócimy z podróży te same pojazdy będą już czekały by zabrać nas z powrotem, tak by jak najbardziej uprzyjemnić nam czas korzystania z lotniska Kolonia Bonn.