Parkingi Warszawa Modlin

Parkingi przy lotnisku Warszawa Modlin

Pokaż na mapie
PARKLOT > Parking Lotnisko Modlin

Transfer na lotnisko z Parkingu w Modlinie

Rezerwując parking przy lotnisku Modlin przez PARKLOT otrzymujecie Państwo gwarancje bezpiecznego transferu z parkingu na lotnisko oraz powrót po przylocie. Transfer jest wliczony w cenę parkingu.

Jak dojechać na parking lotniskowy Modlin?

Lotnisko znajduje się 36 km na północny-wschód od centrum Warszawy. Jednak mimo tego dojazd nie jest skomplikowany, gdyż mieści się ono w pobliżu skrzyżowania dwóch znaczących dróg: szybkiego ruchu S7 oraz DK62. Następnie wystarczy trzymać się ulicy gen. W. Thommee 1a w Nowym Dworze Mazowieckim.

Przy rezerwacji parkingu przez stronę internetową - otrzymują Państwo dokładny adres oraz wskazówki dojazdu na podany przy rezerwacji adres email oraz SMSem na telefon, dzięki czemu dojazd na parking w Modlinie będzie bardzo prosty.

Parking w Modlinie

Pragnąc pozostawić swój samochód na bezpiecznym i ogrodzonym parkingu w pobliżu lotniska Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim wystarczy skorzystać z naszych usług. Gwarantujemy darmowy dojazd busem pod terminal lotniska Modlin WMI w obie strony. Poza tym zapewniamy niskie koszty, już od 5 zł za dobę. Wybrane miejsce parkingowe mogą Państwo zarezerwować przez Internet niezwykle szybko i łatwo.

Kontakt z obsługą parkingu Modlin

Dokładny adres, wskazówki dojazdu oraz telefon kontaktowy do obsługi parkingu otrzymacie Państwo na email po dokonaniu rezerwacji

Przydatne informacje

Oficjalna strona lotniska Warszawa WMI: modlinairport.pl

Dojazd busem z Warszawy do lotniska w Modlinie: Modlin Bus - bezpośredni autobus na lotnisko bez przesiadek.

Rozkład lotów WMI: http://modlinairport.pl/pasazer/rozklad-lotow

Rezerwacja lotów RYANAIR: https://www.ryanair.com/pl/pl/

Lotnisko Modlin jest stosunkowo młodym portem lotniczym, gdyż otwarto je w 2012 roku. Dawniej, przed przebudową, wykorzystywane było przez siły powietrzne RP. Obecnie obsługuje ludność cywilną, gdzie w ciągu trzech lat było to ponad 2,5 mln osób. Za pośrednictwem tego lotniska można wybrać się w podróż aż w 36 różnych kierunkach.

Posiadamy 12 ofert parkingów przy lotnisku Lotnisko Modlin Warszawa, od 79.00 do 120.00 .

Klienci oceniają nasze parkingi przy tym lotnisku na 4.6.

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce parkingowe za naszym pośrednictwem oceniają parkingi przy lotnisku Lotnisko Modlin Warszawa na 4.6 / 5 na podstawie 8387 opinii.

Parking Modlin (Carport)
5.00/5
, 03.07.2024 11:45:
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, uprzejmy kierowca, wszystko na czas i bez problemów, świetny kontakt z parkingiem, blisko lotniska, rewelacja dziękujemy
Parking Modlin (Tani i Bezpieczny PREMIUM)
5.00/5
, 02.07.2024 11:31:
Wszystko w porządku, obsługa parkingu miła i kontaktowa, instrukcje przekazane jasno i bez wątpliwości. Polecam. Ja na pewno jeszcze skorzystam.
Parking Modlin (Bastion)
5.00/5
, 05.06.2024 11:16:
Świetna obsługa , bardzo dobry kontakt . Szybki transfer . Polecam
Parking Modlin (JG Parking)
5.00/5
, 28.05.2024 11:31:
Bardzo dobry kontakt. Natychmiastowy transfer do/z lotniska. bez zarzutów. Polecam.