Parkingi Brno Tuřany

Parkingi przy lotnisku Brno Tuřany

Pokaż na mapie
PARKLOT > Parking Lotnisko Brno

Parking przy lotnisku Brno-Turany

Międzynarodowy port lotniczy Turany w Czechachest zlokalizowany we wschodniej części miasta Brno. Jego położenie pozwala na bezpośrednie loty do wielu miast Unii Europejskiej oraz krajów, niewchodzących w jej skład. Budowa lotniska Brno-Turany rozpoczęła się w 1950 roku, a zakończenie budowy tak terminali, jak i całej infrastruktury odbyło się w 1986 roku. Przez kilkanaście lat, lotnisko pełniło funkcję lokalnego przewoźnika, natomiast status lotniska międzynarodowego przyznano mu w 1989 roku.

Od tamtego czasu, lotnisko Brno Turany jest intensywnie modernizowane – ostatnia znacząca modernizacja odbyła się w 2002 roku.

Parkingi przy Brno Turany

Przy okazji unowocześniania lotniska i otaczającej go infrastruktury, zastosowano wiele korzystnych rozwiązań związanych z podróżą, jak i postojem. Jednym z udogodnień znajdujących się na lotnisku, jest możliwość zaparkowania samochodu na parkingu przy Brno Turany. Dzięki portalowi PARKLOT można w bardzo prosty, szybki i bezpieczny sposób zarezerwować sobie miejsce postoju na dowolnie długi czas. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, eliminujące problem z bezpiecznym zaparkowaniem samochodu na czas podróży.

Tani i bezpieczny parking lotnisko Brno Czechy

Proponowane przez nasz portal parkingi zlokalizowane na lotniskach docelowych są zaprojektowane tak, by spełniać najwyższe standardy zarówno bezpieczeństwa, jak i dobrej lokalizacji. Brno parking jest monitorowany, dobrze oświetlony, a także ogrodzony. Wjazd i wyjazd odbywa się za pomocą biletu parkingowego. Nawierzchnie parkingowe są utwardzone, obok miejsc do parkowania znajdują się chodniki, a dla podróżnych, oczekujących na busa dowożącego na lotnisko Brno Czechy zainstalowano wiaty, chroniące przed opadami atmosferycznymi i wiatrem.

Dojazd na Brno Turany Czechy

Dobre samopoczucie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego dbamy o ich wygodę i komfort podróżowania. Z tego powodu, klienci rezerwujący miejsce parkingowe dla swojego samochodu mogą liczyć na transport od parkingu do terminala i z powrotem. Bez względu na porę dnia czy nocy, nasi kierowcy są do dyspozycji przez całą dobę; dowiozą pasażerów do celu ich podróży komfortowym busem, a co najważniejsze, obsługa zaopiekuje się bagażem klienta.

Jak dojechać na Parking lotnisko Brno?

Lotnisko Brno Turany położone jest w odległości około siedmiu i pół kilometra od centrum Brna. Dotarcie na Brno parking jest bardzo proste – wystarczy kierować się samochodem w kierunku południowo-wschodnim miasta, by po kilkunastu minutach znaleźć się na parkingu. Podróżni niezmotoryzowani dotrą na lotnisko Brno Czechy komunikacją miejską.

Jak dokonać rezerwacji parkingu Brno Czechy?

Przed podróżą warto dokonać rezerwacji miejsca parkingowego. Na stronie PARKLOT dostępny jest formularz, dzięki któremu bardzo szybko można zarezerwować miejsce parkingowe. Czynność ta odbywa się w wygodnej formie online, a klient ma pewność, że jego samochód zostanie otoczony nadzorem przez cały czas postoju. Po wypełnieniu i przesłaniu formularza rezerwacji, klient dostaje potwierdzenie SMS-em. Istotną informacją będą wskazówki dotyczące dojazdu na konkretne miejsce parkingowe. Potwierdzenie to jest także wysyłane na e-mail – należy je wydrukować i przedstawić na parkingu. Opłaty za parking lotnisko Brno Czechy można dokonać za pomocą przelewów online, kart kredytowych lub innej formy, dogodnej dla obydwu stron.

Posiadamy 1 ofert parkingów przy lotnisku Lotnisko Brno-Tuřany, od 169.40 do 169.40 .

Klienci oceniają nasze parkingi przy tym lotnisku na 4.6.

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce parkingowe za naszym pośrednictwem oceniają parkingi przy lotnisku Lotnisko Brno-Tuřany na 4.6 / 5 na podstawie 171 opinii.