Parkingi Gdańsk Rębiechowo

Parkingi przy lotnisku Gdańsk Rębiechowo

Pokaż na mapie

Lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy zostało otwarte w 1974 roku. Obecnie posiada około 50 połączeń rejsowych z krajowymi portami lotniczymi oraz europejskimi. W 2015 roku odprawiono blisko 4 miliony pasażerów, co daje 3 miejsce w Polsce.

Jak dojechać do lotniska w Gdańsku?
Lotnisko Gdańsk znajduje się w dzielnicy Matarnia i jest położone zaledwie 10 kilometrów od centrum miasta. Dojazd do portu lotniczego nie jest skomplikowany. Wystarczy jechać Aleją Zwycięstwa, następnie Aleją Grunwaldzką, a później skręcić w ulicę Juliusza Słowackiego. Właśnie przy tej ulicy znajduje się lotnisko im. Lecha Wałęsy. Należy jechać nią prosto parę kilometrów, przejeżdżając nad obwodnicą Trójmiasta. Następnie, po lewej stronie oczom podróżnym ukaże się port lotniczy.

Parking lotnisko Gdańsk
Warto zadbać o samochód zostawiając go na naszym strzeżonym, oświetlonym i ubezpieczonym parkingu, który znajduje się blisko lotniska Gdańsk. Można tego dokonać przez Internet już w 5 sekund! Oferujemy również transport busem z parkingu na terminal i z powrotem. Ważne jest też to, że nasze usługi to mały wydatek. Parking kosztuje już od zaledwie 5 złotych za dobę.

Posiadamy 5 ofert parkingów przy lotnisku Lotnisko Gdańsk, od 45.00 do 48.00 .

Klienci oceniają nasze parkingi przy tym lotnisku na 4.6.

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce parkingowe za naszym pośrednictwem oceniają parkingi przy lotnisku Lotnisko Gdańsk na 4.6 / 5 na podstawie 4297 opinii.

Parking Gdańsk (Holiday Parking Gdańsk)
, 04.01.2022 21:49:
Polecam z pełna odpowiedzialnościa parking super i bardzo miła obsługa napewno skorzystam z tego parkingu jeszcze nie raz pozdrawiam!!
Parking Gdańsk (Maxi Parking)
, 04.01.2022 15:04:
dla nas super, samochód zostawiony - odebrany, o to chodziło...
Parking Gdańsk (Goliat)
, 03.01.2022 12:21:
Teren parkingu powinien być utwardzony ,bo po deszczu brodzi się w błocie.
Parking Gdańsk (Minicity samoobsługowy)
, 03.01.2022 12:14:
Parking nie jest daleko od lotniska, około 10 minut pieszo .Prosta obsługa wjazdu i wyjazdu!Polecam!

8 osoby obecnie dokonują rezerwacji parkingu przy Lotnisko Gdańsk.