Piotr W.
5.00/5
Ok!!!
Sylwia P.
5.00/5
Wszystko na 5 .Blisko,szybko i bezproblemowo
Dariusz A.
4.50/5
Parking super, łatwy dojazd i blisko do lotniska, ale obsługa to loteria ... przy przyjeździe trafiliśmy na średnio zadowolonego z życia Pana, ale przy wyjeździe już był inny Pan i całkowicie co innego (na plus).
Wioletta D.
5.00/5
Jestem bardzo zadowolona na pewno skorzystam jeszcze z oferty parkingu
Marek M.
4.75/5
Wszystko ok.
Adriana M.
4.75/5
Nawigacja prowadzi w inne miejsce, ale po kontakcie telefonicznym wszystko ok.Bardzo polecam
Jerzy W.
5.00/5
Polecam
Rafał B.
4.00/5
parking w idealnym miejscu, można przejść na lotnisko pieszo - i całe szczęście, bo transfer się nie odbył "bo są korki i trzeba czekać"
Andrzej C.
5.00/5
Bardzo szybki i sprawny dojazd
Michał R.
4.75/5
Mega ciasne miejsca parkingowe